SBMinecraft

Ağustos
04
by KaptanAykin at 19:49
(202 Görüntüleme / 0 Beğeni)
11 Mesaj
Herkse merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce sunucumuzu yeni sistemimize güncelledik. Çoğu ayrıntı üzerinde çok uzun çalıştık sizler için çok daha güzel bir oyun deneyimi yaşatmaya çalıştık ancak durum pek de güzel değil.
Yeni sistemde giriş sistemimizi değiştirdik çok daha kullanışlı ve basit bir sistem sunduk sizlere ancak çoğu arkadaşımız bu sisteme alışamadı.

Şuan ki durum şu ki anlık çevrim içi oyuncu sayımız ve aylık kazancımız oldukça azaldı bu şekilde devam ederse üzülerek söylemek istiyorum ki sunucuyu kapatmak zorunda kalacağız. Biz size çok farklı bir deneyim yaşatmak istedik ve aylardır verdiğimiz emeğin karşılığını bekliyoruz. Şimdi sıra sizde bu yolda bize destek olmalısınız arkadaşlar!

Bize destek olmak için neler yapabilirsiniz ?

  • SBMinecraft'ı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Eğer youtube kanalınız varsa sunucumuzda tanıtım/oynanış videoları çekebilirsiniz....
Tem
19
by Burakcan at 22:50
(272 Görüntüleme / 1 Beğeni)
13 Mesaj
Merhaba SBMinecraft üyeleri,

Bildiğiniz üzere forumumuzda ; "Yöneticiye Rapor Et !" seçeneği mevcut fakat çok gereksiz kullanımı sağlanıyor.

Örneğin, bir üyemiz Duyuru konusuna rapor atarak şunu yazmış; "server 0/0" bakın arkadaşlar, bu tamami ile hatalı rapordur . Bu konudan sonra böyle olayların tekrarlanması dahilinde politikamızı uygulamaya başlayacağız.

Forum Gereksiz Report Politikası;

1. hatalı report'da; 1 Warn.
2. hatalı report'da; 2. Warn.
3. hatalı report'da; 1 hafta ban.
4. hatalı report'da; Süresiz uzaklaştırma.
Tem
16
http://i.imgur.com/RNnvPxb.png
by KaptanAykin at 19:30
(586 Görüntüleme / 1 Beğeni)
20 Mesaj
Tekrar herkese merhaba arkadaşlar bu konuda nasıl eski hesabınızdaki SBAltınlar'ınızı yeni hesabınıza aktaracağınızı anlatacaığım.

Yine adımlarla anlatıyorum, oldukça basit.

Öncelikle bu konudaki talimatları dikkate alarak hesabınızı oluşturun daha sonra mc.sbminecraft.com adresine en az bir kere giriş yapın.
1. ADIM
Yeni hesabınızı açtık dan sonra mc.sbminecraft.com:10 adresinden eski kullanıcı adınız ile giriş yapın (foruma kayıt olduğunuz değil, önceden sunucuya kayıt olduğunuz kullanıcı adı ile giriş yapın).

2. ADIM
Giriş yaptıkdan sonra /hesap aktar YenÜyeliğinizinKullanıcıAdı
[​IMG]
Örn; Benim eski hesabımın adı KaptanAykin, foruma yeni hesabımı açıyorum onun ismini de KaptanAykin2 yapıyorum ve mc.sbminecraft.com:10 adresine girip /hesap aktar KaptanAykin2 yazarsam KaptanAykin...